Fenerbahçe, Süper Lig'in 26'ncı haftasında Çaykur Rizespor'a konuk olacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı idmanla sürdürdü.
Fenerbahçe, Süper Lig'in 26'ncı haftasında Çaykur Rizespor'a konuk olacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı idmanla sürdürdü.
Teknik direktör İsmail Kartal yönetimindeki idman; koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı. Çabukluk ve pas çalışmalarıyla süren idman, dar alanda yapılan çift kale maçlarla sona erdi. Sarı-lacivertli ekip, hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek. FOTOĞRAFLIGelişmelerden mail yoluyla haberdar olmak için e-Postanızı kaydedebilirsiniz..
Copyright © site içerikleri izinsiz kullanılamaz Gurmedia