Haber 29.05.2024 00:00:00 / Okunma Sayısı: 210

İstanbul Kent Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, yeni bir akademi kazandı

İstanbul Kent Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (KÜYEM), VoiceLab tarafından kurulan Akademi ile iş birliğine imza att

İstanbul Kent Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (KÜYEM), VoiceLab tarafından kurulan Akademi ile iş birliğine imza attı. Etkili konuşma eğitimi, seslendirme ve dublaj eğitimi gibi 6 farklı bölümde eğitim alacak öğrenciler, akademi bitiminde e-devlet onaylı sertifika alacak.

İstanbul Kent Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (KÜYEM) bünyesinde, üniversite içi ve dışından katılımcılara açık olacak Number 1 Akademi’nin imza töreni, üniversitenin Kağıthane kampüsünde Rektör Prof. Dr. Necmettin Atsü, Genel Sekreter Yardımcısı ve KÜYEM Müdür Vekili Av. Murat Baybalı, VoiceLab Kurucu Ortağı ve Akademi Kurucu Eğitmeni Meltem Ercivan, VoiceLab Kurucu Ortağı ve Akademi Kurucu Eğitmeni Kerem Erağan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Etkili konuşma eğitimi, oyunculuk eğitimi, seslendirme ve dublaj eğitimi, drama yoluyla iletişim eğitimi, dj-radyo programcılığı ve prodüksiyon teknikleri eğitimi, vj-sunuculuk eğitimi olmak üzere 6 ayrı bölümden oluşacak eğitimler, Kerem Erağan ve Meltem Ercivan’ın yanı sıra Yeşim Koçak, Mert Tanık, Selen Uçer, Gürol Güngör, Hare Sürel, Suat Güzey, Şenay Bağ, Emrah Can Yaylı, Gözde Kısa, Özge Midilli ve Beyza Nur Bilici gibi isimler tarafından verilecek.

Akademi’nin hedefi, öncelikli olarak iş hayatında daha donanımlı ve fark edilir olmayı amaçlayan genç kuşak ile diksiyon, fonetik, artikülasyon gibi doğru konuşma metotlarını öğrenmek isteyen, çevresi ile etkin ve güçlü bir iletişim kurmayı hedefleyen yetişkinlere akademik eğitimler sunmak olacak.

Akademi eğitimleri kapsamında, katılımcılar kendi portfolyolarını hazırlayacak ve mezun olduklarında e-devlet onaylı sertifika alacaklar. Ayrıca üstün başarı gösteren katılımcılara çeşitli branşlarda sektörel staj imkânı sağlanacak.

Habere Yorum Yap